Kāpēc LOCUST?

Mēs vēlētos Jums atklāt vairākus noslēpumus ... kad Jūs uzzināsit par tiem, Jūs sapratīsie, ka LOCUST kompaktiekrāvēji ir īpaši, kuros ir apvienota kvalitāte, pieredze un pievērsta uzmanība katrai detaļai!

Visi LOCUST kompaktiekrāvēji ir aprīkoti ar augstas kvalitātes iebūvētu tērauda pārnesumu, kas pārraida jaudu tieši riteņiem. Izvēloties Locust  Jūs izbēgat no problēmām ar satrūkušu vai bojātu ķēžu pārnesumu. Pārnesumkārbas ķēdes pārlikšana pēc vairāku stundu izmantošanas nebūs Jūsu gadījums. Ar Locust Jūs varat koncentrēties uz savu paredzamo smago darbu jebkurā situācijā.

Riteņu transmisijai nekādā gadījumā nav nepieciešama apkope vai serviss visā kompaktiekrāvēja  darba laikā.

Japānas YANMAR dzinēji kopā ar vācu BOSCH REXROTH hidraulisko sistēmu ierindo LOCUST kompaktiekrāvējus augsti produktīvu darba mašīnu kategorijā, kas ir atrodamas starp labākajām pasaulē, ņemot vērā gan kravnesības, gan jaudas parametrus.

LOCUST kompaktiekrāvēji nodrošina izcilus kinemātiskos manevrēšanas parametrus. Tie ir novērtēti ar augstu dinamiku, pateicoties izcili jūtīgai vadības svirai un dzinēja jaudai.

Kompaktiekrāvēju augšējais balanss ļauj šīm mašīnām "dejot" uz diviem riteņiem, priekšējiem vai aizmugurējiem.

Integrētā LUDV (Lastdruckunabhangige Durchflussverteilung) sistēma samazina LOCUST 903 un LOCUST 1203 iekrāvēju degvielas patēriņu. Praksē tas nozīmē, ka iekrāvējs patērē 3,5 litrus degvielas uz vienu darba stundu. Šī ir labākā vērtība mūsu konkurentu vidū, jo citu iekrāvēju degvielas patēriņš ir no 6,5 līdz 7 litriem. Turklāt šī sistēma tiek piedāvāta pamata aprīkojumā.

LOCUST iekrāvēji ietver pilnu drošības risinājumu skalu:
• Ideāls skats no salonauz visām pusēm, kā arī pacelts operatora sēdeklis, kas ļauj operatoram ērti kontrolēt situāciju ap kabīni.
• Salons garantē operatora aizsardzību pret krītošiem priekšmetiem (FOPS), kā arī no apgāšanās (ROPS).
• Salona logi ir izgatavoti no rūdīta stikla un tiek aizsargāti ar drošības režģi.
• LOCUST iekrāvēji ir aprīkoti ar automātisku stāvbremzi (kas ieslēdzas, apstājoties, bet slēdzis zem sēdekļa bloķē iekrāvēja iedarbināšanu).

LOCUST vēsture

Kompaktiekrāvējs LOCUST nekādā ziņā nav jaunpienācējs tirgū. LOCUST ir jaunākais brālis savā laikā populārajam UNC 060 modelim.
​Pirmā kompaktiekrāvēja UNC 060 ražošana tika aizsākta 1981 gadā. Pateicoties kvalitātei un lieliskajām īpašībām kompatiekrāvējs UNC 060 kļuva populārs un iemīļots modelis daudzās valstīs. Kopumā tika saražoti 13 599 kompaktiekrāvēji. Jaunais gadsimts iesākās ar vecā modeļa uzlabotu kompaktiekrāvēja ražošanu, kā arī jaunu logo un nosaukumu. 

​Kāpēc "LOCUST"?
​"LOCUST" burtiski nozīmē sienāzis un tieši tas arī raksturo kompaktiekrāvēju LOCUST. Veikls, ātrs, izturīgs un ar plašu slodzes aplitūdu tas spēc pārvietoties pa jebkuru virsmu.

LOCUST vesture gada skaitļos

​2000 - aizsākās pirmā LOCUST 752 ražošana, kas arī bija pirmais modelis no plašā klāsta
​2002 - sāk ražot LOCUST 1203, LOCUST 1203 SPEED
​2003 - Parīzē izstādē Intermat tika prezentēts pirmais LOCUST 853 prototips
​2004 - sāk LOCUST 853 un LOCUST 903 sērījveida ražošanu
​2005 - prototipu LOCUST 753 un LOCUST 1203 TELESPEED izgatavošana
​2006 - Parīzē izstādē Intermat tika prezentēts pirmais LOCUST 453, kā arī sākta LOCUST 1203 TELESPEED sērījveida rašošana
​2007 - sāk LOCUST 453 un LOCUST 753 sērījveida ražošanu
2008 - SAIE izstādē Boloņā prezentē kāpurķēžu kompaktiekrāvēju LOCUST 1303 CT SPEED
2009 - izgatavo prototipu LOCUST 1003 CT
2012 - CTT izstādē Maskavā prezentē jauno LOCUST 603

​Šobrīd mēs turpinām darbu lai LOCUST Jums varētu būt unikāls un neaizvietojams palīgs!

WAY INDUSTRIES a.s.
Priemyselna 937/4
963 01 Krupina, Slovakia